IPTV Bayilik, Türkiye IPTV Bayilik, Avrupa IPTV Bayilik, IPTV Satın al

IPTV Bayimiz Olmak İstermisiniz?

IPTV Bayilik başladığınız andan itibaren size ait olan bir ip tv kontrol paneli ve hesap bilgileri açılmaktadır. Sizin için açılmış olan bu hesaptan kullanıcı açarak satışlar yapabilirsiniz. Yayın ile ilgili herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Kullanıcı ara yüzü ile gerekli işlemleri iptv panelinden yapabilirsiniz. Bayilik alma işleminden sonra iptv satış miktarına göre ciddi kazançlar sağlamanız mümkündür. IPTV bayilik sisteminin nasıl çalıştığına bakılacak olunursa;

IPTV bayilik sistemi belirli bir kredi sistemi ile çalışmaktadır. Almış olduğunuz kredi miktarı kadar satış yapmanız gerekmektedir. Kredinizin bitmesi durumunda yeni kredi almanız gerekmektedir. İp tv bayisi olmak için başlangıçta yüksek bir fiyat ödemenize gerek yoktur. Bayilik işlemlerini gerçekleştirmeni durumunda bazı yetkileriniz olacaktır.

Bize Ulaşın

En Uygun IPTV FiyatlarlI İLE Sizlerde Şimdi Bayimiz Olun.

Cosmo IPTV bayisi iseniz yeni bir kullanıcı açabilmeniz mümkündür.
Süresi bitmiş olan ip tv üyeliklerini uzatma yetkisine sahipsiniz. Müşteri bilgilerinizi görebilme yetkisine sahip olabilirsiniz.
Geçici olarak ıp tv hesaplarını bloke etme imkanına sahipsiniz.
Müşterilerinize 24 kadar süreli bir test yayını açabilme imkanınız bulunmaktadır.
İptv bayilik paneline girerek 6 ay veya 12 ay seçenekli paketler açabilirsiniz.
Mag cihazlar için kullanıcı açabilirsiniz. Aynı zamanda erişim bilgilerini de görebilirsiniz.

İp tv bayiliğini almanız durumunda süresi biten müşterilerin hesabını uzatabilirsiniz.
Tüm cihazlar için geçerli 24 saatlik bir test yayını sunma imkanınız bulunmaktadır.
IPTV Bayilik gerçekleştirdikten sonra kazancınız tamamen size bağlıdır. Yani sizin satış performansınız ile doğru orantılıdır. Gün içerisinde birkaç saatlik bir zaman ayırmanıza gerek kalmadan ciddi seviyede kazanç sağlama imkanınız bulunmaktadır.

Bu sistemi öncelikle kendiniz kullanmanız gerekmektedir. Bu kullanım sizin iptv satışı yapmanızı kolaylaştıracaktır. Bayilik işlemleri kredili sisteme bağlı olarak çalışmaktadır. Ödemeyi gerçekleştirdiğiniz andan itibaren kredi yüklenmektedir. Satış anında ise paket için belirlenen miktar kadar hesabınızdan düşmektedir. IPTV Bayilik Avrupa bayiliği içinde kredi ve paket yükleme işlemleri bulunmaktadır. IPTV Cosmo ailesine katılarak sizde binlerce içeriği müşterilerinize ulaştırmak istiyorsanız bize ulaşın.

Bize Ulaşın
Hangi iptv uygulamasını kullanmalıyım sorusunu sizler için cevapladık.

Avrupa IPTV Bayilik Fiyatları

Silver Paket
300 €
Avrupa Bayilik Paneli
10 Gbit Güçlü Sunucular
Kesintisiz Maç Yayınları
50.000+ Ulusal ve Dünya Kanalı
120.000+ Dizi - Film Arşivi
Webportal Desteği
Sınırsız Test Açma İmkanı
Kullanışlı Bayi Paneli
6 Aylık Alış Fiyatı 15€
12 Aylık Alış Fiyatı 30€
Paypal ve Kripto Ödeme
Satın Al

Türkiye IPTV Bayilik Fiyatları

Silver Paket
1200 ₺
Türkiye Bayilik Paneli
100₺ Bonus
10 Gbit Güçlü Sunucular
Kesintisiz Maç Yayınları
50.000+ Ulusal ve Dünya Kanalı
120.000+ Dizi - Film Arşivi
Webportal Desteği
Sınırsız Test Açma İmkanı
Kullanışlı Bayi Paneli
6 Aylık Alış Fiyatı 80₺
12 Aylık Alış Fiyatı 120₺
Satın Al

Sıkça sorulan sorular

Bayilik tamamen ücretsizdir. Ödeme yaptığınızda paneliniz hemen aktif edilir. Ödediğiniz miktar ve kazandığınız bonus panelinize yüklenir. Herhangi bir ücret kesintisi kesinlikle olmaz.

Bayilerimiz istedikleri kadar test açabilirler, herhangi bir test limiti bulunmamaktadır.

Müşterilerinizin istemediği kanal gruplarını listenizden dilediğiniz gibi ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Müşteri paneli desteği ile bu işlemi müşterilerinizde yapabilir.

Türkiye, Almanya Fransa, Hollanda, Belçika,Norveç, İsveç, İsviçre, Bulgaristan, Yunanistan, Polonya, Bosna Hersek, Arnavutluk, Kurdish, İngiltere, Amerika, Rusya, Arabistan, İtalya, Azerbaycan Makendonya, Romanya, İspanya, Avusturya Kanalları Mevcuttur.

Dünya Geneli Yerli ve Yabancı Tüm Televizyon Kanalları, En iyi Spor, Sinema, Belgesel, Çocuk kanalları, Belgesel Kanalları ve 18+ Yetişkin Kanalları Bulunmaktadır. Toplam 50.000+ Kanalı İzleyebilirsiniz.
Ayrıca 120.000+ Güncel VOD (Film ve Dizi) Arşivi

Altyapımız tüm sistemler ile uyumludur. Smart Tv , MAG Box, Dreamlink T1, Avov, Android, Gigablu, Vu+, Tvip Sbox, Amazon Fire, XBMC/KODI ile sorunsuz izleyebilirsiniz. Tüm IPTV Uygulamaları, Bilgisayar, Tablet ve Cep Telefonu üzerinden izlenilebilir.

IPTV Cosmo 2009 Yılından bugüne IPTV hizmetini kesintisiz olarak sunmaktadır. Herhangi bir kuruluşun bayisi olmadan kendi server altyapısı ile anında müdahalelerde bulunarak kaliteli ve kesintisiz yayın sunmaktadır.

1- Bayilik panelinizin açılması için ilk girişte hesabınıza 300€ yüklemeniz gerekiyor.

2- Tüm bayilerimizin 6 ayda bir en az 300€ hesaplarına yüklemeleri gerekir.

3- 6 Ay boyunca 300€ yüklemeyen bayilerimizin hesapları kapatılır.

4- Kapatılan bayiliklerdeki müşteriler ana havuz hesabına aktarılır. Böylece müşterileriniz mağdur edilmez.

Dilerseniz size ait bir panel ücretsiz olarak hazırlanır ve size teslim edilir. Bu panel üzerinden müşterilerinizi kendiniz oluşturup, yönetebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar test yayını oluşturabilirsiniz.

IPTV Satın Al, En iyi IPTV, Kaliteli IPTV, IPTV Üyelik, IPTV Abonelik, Premium IPTV, IPTV Test, Ucuz IPTV Hizmeti

Kesintisiz Kaliteli IPTV Satın Al

Televizyon dünyası geleneklerini terk ederek, daha da teknolojik bir hale evriliyor. Değişen global akımlarla beraber televizyon izleme oranlarının son birkaç yıldır düşüş içerisine girmesi de bu durumun en büyük göstergeleri arasında sayılıyor. Özellikle internetin daha yaygın hale gelmesinden ötürü IPTV kavramı kendini gösteriyor. IPTV satın al biçiminde bir işleyiş de ortaya çıkabiliyor. 

İzleyicilerin her zaman rahat edebileceği ve aradıkları yayına kolay bir biçimde ulaşabileceği bir oluşum olarak kendini gösteriyor. Böylelikle de dizi ya da filmlere sağlanan kolay erişimde IPTV farkını ortaya koyuyor. Her zaman kullanıcıların aradıklarına en kolay yoldan ulaşmalarına öncülük eden bir servis olarak tabir ediliyor. 

IPTV, genel olarak internet protokolüne bağlı televizyon manasına gelmektedir. Kullanıcıların herhangi bir bağlantı kablosuna gerek duymadan internet üzerinden TV izleme şansına erişmesini desteklemektedir. Bu hizmetlere erişim son derecede kolay olacak ve kalite açısından da benzerlik gösterecektir. Canlı TV yayınlarının bire bir olarak izleyicilere sunulması hususunda oldukça dikkat çekebilecek bir alan olarak sayılabilecektir. 

IPTV, sadece standart TV kanallarını içermekle kalmamasıyla da ön planda yer almaktadır. Bu durum IPTV bayilik satın al gibi bir işlemin rahatlıkla yapılmasına dair bir pencere açmaktadır. Şifreli ya da şifresiz kanalların yüksek çözünürlük kalitesiyle erişilebilecek konumda olmasını sağlayabilecek bir pozisyonda faaliyet göstermesiyle ön planda yer almaktadır. 

IPTV bayilik ile beraber geleneksel yöntemlerden tamamen uzaklaşılmaktadır. Bu da uydu sinyali ve kablo gibi unsurları doğrudan ortadan kaldıran bir etken olarak sayılabilmektedir. LAN ya da internet gibi ağ sistemleri üzerinden yayın yaptığından dolayı herhangi bir sorun içermeden kullanıcılara aktarılabilecek biçimde var olmaktadır. Kısa süredir hayatımızda olsa da TV izleyicilerinin fazlasıyla rağbet etmesiyle karşı karşıya kalmıştır. 

IPTV ile beraber sadece internet bağlantısı kullanarak, istenen yayınlara ulaşabilmek daha da kolay bir hal aldı. IPTV satın al gibi bir girişim içerisinde de herkesin aradıklarını bulmaları gibi bir durum ortaya çıktı. Buna bağlı olarak yerli ya da yabancı pek çok projeyi anlık olarak takip edebilmeleri daha da kolay bir hale geldi. 

IPTV Çalışma Sistemi

IPTV genel olarak internetin özel bir yerel ağa çevirmesiyle çalışmaya başlayacaktır. Herhangi bir televizyon, tablet, dizüstü bilgisayar ya da cep telefonuna hizmet edebilecektir. Aynı zamanda da herhangi bir video çözünürlüğüyle de gereken desteği her bir izleyiciye sağlayabilecek potansiyelde bulunmaktadır. IPTV satın al hususunda da bu türde bir durum ortaya çıkacaktır. 

Geleneksel TV programlarını izleme esnasında radyo dalgaları antenlere gelecek ve sonrasında bu dalgalar elektriğe çevrilerek, TV sisteminde ses ile görüntü halini alacaktır. Ancak IPTV üzerinde bu tip bir işleyiş ortaya çıkmamakta olup; ses ve görüntü verilerinin tamamen internet üzerinden sağlanması durumu kendini göstermektedir. 

IPTV çalışma sistemi genel olarak merkez noktanın uydulardan ve yerel antenlerden gerekli yayınları almasıyla başlayacaktır. Canlı TV kanallarının yanı sıra diğer AV noktalarının şifrelenerek, kodlandığı ve gerekli noktalara akışının sağlandığı noktadan destek verecektir. IPTV içerisinde fiber optik ve uplink doğrultusunda yayınlar yapılacaktır. Bu dağıtım araçları sayesinde istenen video ve ses yayınlarının kullanıcılara ulaştırılması hali ortaya çıkacaktır. 

IPTV bayilik izleyicileri var olan sinyalleri farklı biçimlerde elde edebileceklerdir. Geniş bant, fiber optik ve DSL gibi sinyalleri kendi internet servis sağlayıcıları aracılığıyla edinebileceklerdir. Böylelikle IPTV Bayilik hizmetlerinden yararlanarak, ne kadar cazip olduğunu görebilmeleri gibi bir durum ortaya çıkacaktır. 

IPTV Nasıl İzlenir?

IPTV izlemek için temel olarak bilgisayar ve geniş bant internet bağlantısının olması gerekmektedir. Bu iki kriteri de sağlayan tüm izleyicilerin ortamları fark etmeden IPTV imkanlarından yararlanmaları mümkün olmaktadır. Ancak çoğu kullanıcı PC yerine TV üzerinden IPTV yayınlarını izlemeye önem vermektedir. 

Bu tip hizmetlerden yararlanmak adına IPTV kutusuna gerek duyulmaktadır. Bu kutular yeni abonelere verilmekte ve aynı zamanda da istenildiği zaman satın alınabilmektedir. IPTV kurulumu evresinde de HDMI kablosunu cihaza takarak kanal ayarlamalarını yapmak yeterli olacaktır. IPTV bayilik hususunda da bu şekilde hareket etmek genel itibarıyla memnuniyet yaratabilecek bir konu olacaktır. 

IPTV kullanabilmek adına internet bağlantısının dışında Smart TV olması da gerekmektedir. Öte yandan Wi-Fİ destekli ya da Ethernet bağlantısının olması da önemlidir. Bu şartları taşımayan televizyonlarda IPTV hizmeti almak söz konusu olmamaktadır. 

Kurulum işlemleri esnasında IPTV firması tarafından sağlanan m308 uzantılı linklere giriş yapıldıktan sonra kanal listesine erişim sağlanabilir. Smart TV ile hareket eden izleyicilerin herhangi bir uydu alıcısına gerek duymadan da doğrudan IPTV ile istediklerini izlemeleri gibi bir durum söz konusu olacaktır. Bunun temel nedeni de IPTV hizmetlerinin anten ya da uydu sinyaline gerek duymadan tüm kablolu ve kablosuz yayın akışlarını takip etmeye dair olanaklar sağlamasından dolayıdır. Bu sayede de son derecede işlevsel bir halde olduğu görülebilecektir. 

IPTV Kutusu Nedir?

Kablolu veya kablosuz yayınları takip etmek için kutulara gerek duyulmaktadır. İnternet aracılığıyla alınacak olan sinyallerin televizyon tarafından algılanabilmesi ve o şekle dönüştürülmesi için bu cihazlar önemli bir yer tutmaktadır. 

IPTV kutuları genel olarak televizyonlara HDMI ya da AV kablolarıyla beraber bağlanmaktadır. Ancak yeni modellerde Wi-Fi ile de bağlantı özelliği de öne çıkmaktadır. Öte yandan bilgisayarlara dair IPTV hizmeti alınmak istendiğinde bu kutulara da ihtiyaç olmayacaktır. Çünkü bilgisayarların doğrudan IPTV sinyallerini algılayabilme ve işleyebilme gibi bir özelliği olduğundan dolayı kutusuz bir biçimde de IPTV hizmetlerinden etkili bir biçimde yararlanma durumu ortaya çıkacaktır. 

IPTV Avantajları Nelerdir?

IPTV bayilik, izleyicilere pek çok konuda avantaj yaratıyor. Bu avantajlar doğrudan her bir yayına ulaşmayı kolay hale getirebiliyor. 

  • IPTV ile beraber sadece IPTV box satın almak ve TV ile bağlantısını kurmak olacaktır. Ancak yeni modellerde bulunan Wi-Fi özelliği sayesinde bu süreç daha da basit bir hal alacaktır. 
  • Dijital odaklı olarak varlık gösteren IPTV, yeni teknolojiler için son derecede etkili bir girişim olarak adından söz ettiriyor. 
  • IPTV desteği, kullanıcıların aynı zaman diliminde farklı cihazlar kullanarak hizmetlere erişmelerine olanak veriyor. 
  • Her tip izleyicilerin zevklerine ve arayışlarına bağlı olarak türlü türlü yayın olanakları sunuyor. 
  • IPTV ile beraber izleyicilerin yayınla bağını koparan ve sıkılmasına neden olan reklamları da hızlı bir biçimde geçme olanağı da ortaya çıkıyor. 

IPTV Legal Mi?

IPTV kullanmaya başlamadan önce yasal olup olmadığı herkesin sorduğu soruların başında yer alıyor. IPTV kullanarak bir suç işleyiş işlemediği gibi bir durumu öğrenmek isteyen kullanıcılara genel olarak “hayır” cevabı veriliyor. 

IPTV içerisinde yayıncıların kendi rızası dahilinde hizmet veriliyor. Herkese açık olan ve herhangi bir şifre barındırmayan yayınların izlenmesi herhangi bir suç teşkil etmemektedir. Öte yandan şifreli kanallar da tamamen izinler doğrultusunda kullanıma açıldığından ötürü olumsuz bir durumun gelişmesi söz konusu olmamaktadır. İllegal bir durumun ortaya çıkmamasından ötürü IPTV kullanımı gönül rahatlığıyla gerçekleştirilebilecek olan bir uygulama olacaktır. 

İPTV BAYİLİK

Bizimle iletişime geçerek 10 dakika içerisinde bayimiz olarak satış yapmaya başlayabilirsiniz.